Arthur Erfmann

Vanaf mijn kindertijd ben ik gefascineerd door oude verhalen, zoals die uit de Bijbel. Mijn opleiding aan De Poort bracht me de vaardigheden van reclametekenen bij, maar mijn hart heeft altijd bij de praktijk gelegen. In de loop der jaren heb ik gewerkt in restauratie en kunst, waarbij ik vintage meubels opknapte en schilderde. Een bijzonder moment was mijn tijd aan de kunstacademie onder begeleiding van Meeuwis van Buuren. In 2011, te midden van de bankencrisis, richtte ik Moart Veilinghuis op. Hier combineren we taxatie, kunst en klantinteractie in een prachtig nieuw pand dat binnenkort een showroom krijgt. Bij onze taxatiedagen zijn ook professionals zoals Jeroen Zoetmulder, Willem de Winter en Gasina van Dijk betrokken, die met hun expertise bijdragen aan de wereld van taxatie en kunst. Binnen Moart Veilinghuis zet ons team van Team Moart zich in voor een unieke taxatie-ervaring, waarbij we zorgen voor een aangename veilingervaring voor onze klanten.

Kijkdagen op 19 December en 20 december bij het Manneke te Berkel en Rodenrijs

Kijkdagen Moart Veilinghuis Wij willen u graag uitnodigen op Dinsdag 19 December van 10.00 tm 16.00 en Woensdag 20 December van 10.00 tm 14.00 uur. Dan bent u van harte welkom bij onze kijkendagen. Deze worden gehouden bij ’t Manneke adres: Leeweg 33  2651 CL Berkel en Rodenrijs Tel. (010-5114976)   Als u wilt kunnen

Kijkdagen op 19 December en 20 december bij het Manneke te Berkel en Rodenrijs Meer lezen »

Moart Veilinghuis Van Pracht tot Prul Taxatiedag in Kermerland Museum

Van Pracht tot Prul: Taxatiedag in Kermerland Museum

In het Kermerland Museum te Beverwijk vond de taxatiedag ‘Van Pracht tot Prul’ plaats. Samen met mijn collega Jeroen Zoetmulder waren wij de experts op het gebied van schilderijen en antiek. Daarnaast waren er diverse experts aanwezig voor porselein, zilver en algemeen antiek.Het werd een fantastische dag, mede dankzij de inbreng van een ets van

Van Pracht tot Prul: Taxatiedag in Kermerland Museum Meer lezen »

Scroll naar boven

Mis deze unieke veilingen niet!

Noteer de volgende belangrijke data:

  • Aftersale Veiling nr. 4: van 1 juni tot 20 juni 2024
  • Nieuwe Rotary Veiling Nunspeet: van 20 juni tot 30 juni 2024

Speciale Kijkdagen Aankondiging!

Mis het niet!

Kom en ontdek wat wij te bieden hebben op 25 en 26 mei bij Aluminiumstraat 10-3, 2718 RA in Zoetermeer. Onze deuren staan voor u open van 10:00 tot 15:30. We kijken ernaar uit u te verwelkomen onder het genot van een drankje en een hapje!